NEJLEPŠÍ TÁBOR NA MORAVĚ

Smích, šťastné oči dětí, zábava i ponaučení, to jsou tábory "ŠKOLIČKY ŠTĚSTÍ"

hlavní organizátor

Antonín Burďák 

telefon: 736 668 722

FB: léto v galské osadě 

e-mail: burdak@razdva.cz

č.ú.: 155 4141 36 / 0600

Většina táborů, zkrátila pobyt, aby dosáhli nižší cenu. My jsme volili delší pobyt, aby si děti tábor skutečně užily. Přitom jsme se snažili udržet zajímavou cenu. 

Z vlastních mnoholetých zkušeností vím, že první týden se děti oťukávají a teprve druhý týden si tábor skutečně užívají. 

Ahoj kamarádi, pro letošní rok se nám opět podařilo zajistit pobyt na táborové základně na celých 14 dnů.  

Již nyní pro vás připravujeme ten nejlepší program plný napínavých soutěží, společenských her a skvělé zábavy. Nebude chybět večerní promítání pod širým nebem. Táborové ohně s opékáním špekáčků. 

Samozřejmě chystáme i táborové diskotéky s bohatým programem, kterým Vás, stejně jako celým táborovým programem, bude provázet náš nezapomenutelný Staník Kytlica. 

V oddílech se o vás budou starat vaši oblíbení vedoucí Martin, Kačka, Ríša, Pavel a přibude Adam, který ještě loni fungoval jako praktikant. O vaše bolístka se postará skvělá zdravuška Reňuška.

Vedoucím budou pomáhat praktikanti, kteří pro vás budou také chystat různé hry jak v lese tak na táborové základně a to jsou: Míša, Terka, Lucka, Maky. 

Ubytování je zajištěno v chatkách. Pokud již víte, s kým chcete být na chatce, napište mi to do poznámky na přihlášce.

A nyní to nejdůležitější stravování bude probíhat ve velké jídelně, kde pro Vás opět budu vařit já osobně. Občas se také najíme venku v lese nebo u táboráku. 

0
ještě volných míst

Na Všechny se velmi těší kuchtík Toník, hlavní vedúcí Staník, zdravuška Reňuška, Martin, Kačka, Ríša, Míša, Terez s Lucií a všichni ostatní praktikanti a personál kuchyně 

Do poznámky prosím napiš svá přání a připomínky

Můžeš sem například napsat například: S kým chceš spát na chatce, jaké jídlo miluješ. Na co se nejvíce těšíš, a co by Ti udělalo na táboře největší radost. nebo co Ti mám uvařit. 

Letošní prázdniny se vydáme do Galské vesnice za Asterixem, Obelixem a jejich Galskými přáteli. 

Čeká nás napínavý podbyt plný dobrodružných výprav po okolí a spousty sportovních klání.

Přijede i Jirka LUKOSTŘELEC a vy si vyzkoušíte svou pevnou mušku a dobrou střelu. 

Přihláška na letní dětský tábor

souhlas se zpracováním osobních dat*
fotografování *