Pošlete své děti na nejlepší tábor na Moravě

Smích, šťastné oči dětí, zábava i ponaučení, to jsou tábory "ŠKOLIČKY ŠTĚSTÍ"

hlavní organizátor

Antonín Burďák 

telefon: 736 668 722

e-mail: burdak@razdva.cz

č.ú.: 155 4141 36 / 0600

Letos jsme pro Vaše děti připravili celotáborovou hru s námětem hledání ZTRACENÉHO SVĚTA. Vaše děti si užijí volný čas v krásné přírodě Chřibských lesů.

Chystáme pro ně spoustu soutěží a her. Večerní promítání pod širým nebem, táborové ohně i táborové diskotéky. Ubytování je zajištěno v chatkách a stravování ve velké jídelně, kde pro Vaše děti budu vařit osobně. 

Já sám jsem jezdil na tábory od šesti roků a tábory mi přirostly k srdci. Vedoucí, kteří se dnes na táborech ŠKOLIČKY ŠTĚSTÍ starají o Vaše děti, jsou odrostlé děti, které na mých táborech vyrostly.

Stejně jako já, dělají tábory pro Vaše děti srdcem. Od dětství se každý rok na tábor těšili. A když už nemohli jezdit jako děti, tak  začali jezdit jako instruktoři. 

0
ještě volných míst

Věříme, že tak jako každý rok budou Vaše děti maximálně spokojené a tábor si skvěle sužijí. 

Na Všechny se velmi těší kuchtík Toník, hlavní vedúcí Staník, zdravuška Reňuška, Martin, Kíťa, Anežka, Kačka, Ríša a všichni ostatní praktikanti a personál kuchyně 

Do poznámky prosím napiš své požadavky a připomínky.

Můžeš se napsat například: S kým chceš spát na chatce, jaké jídlo miluješ. Na co se nejvíce těšíš a co by Zi udělalo na táboře největší radost. 

Přihláška na letní dětský tábor

souhlas se zpracováním osobních dat*
fotografování *
velikost trička*