Pošlete své děti na nejlepší tábory na Moravě

Letní dětské tábory.

Smích, šťastné oči dětí, zábava i ponaučení, to jsou tábory "ŠKOLIČKY ŠTĚSTÍ"

Antonín Burďák 

telefon: 736 668 722

e-mail: burdak@razdva.cz

č.ú.: 155 4141 36 / 0600

Jsou dva měsíce prázdnin a vy přemýšlíte, jak svým dětem rozplánovat čas, aby neseděly pouze u mobilů, tabletů a PC. Vy máte pouze měsíc dovolené, a co se zbytkem prázdnin. Možná máte i babičky, které na týden děti pohlídají. Ale děti potřebují kontakt se svými vrstevníky. 

Možná máte obavy poslat své děti na letní dětské tábory. Já sám jsem jezdil na tábory od šesti roků a tábory mi přirostly k srdci. Vedoucí, kteří se dnes na táborech ŠKOLIČKY ŠTĚSTÍ starají o Vaše děti, jsou odrostlé děti, které na mých táborech vyrostly.

Stejně jako já dělají tábory pro Vaše děti srdcem. Od dětství se každý rok na tábor těšili až nemohli jezdit jako děti, tak  začali jezdit jako instruktoři. 

Již od loňských prázdnin připravují super program, aby si Vaše děti tábor užily a dlouho na něj s úžasem vzpomínaly. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Každá máma, každý táta chce, aby jeho dítě bylo samostatné. Umělo se samo rozhodovat a mělo vlastní názor. Ale i přes tuto skutečnost své děti neustále podceňujeme. Tábor na dva týdny,... ne to by nezvládl. (slyšívám od maminek v kroužku)

Pokud chcete žít ŠŤASTNÝ ŽIVOT, musíte občas vystoupit se zóny pohodlí. To platí i pro naše děti. Tábory jsou super prostředí pro Vaše děti. Jsou na čerstvém vzduchu, jsou v kolektivu stejně starých kamarádů. 

Jsou pod vedením lidí, kteří chtějí dětem předat své Know-how.