Něco o mně

     Už jako dítě jsem miloval život a nesnášel nudu. Od malička jsem sportoval. Z toho vyplývala jedna velká výhoda. Byl jsem neustále v přímém styku  s ostatními dětmi. Přes školní rok jsem jsem fungoval jako tehdy všechny ostatní děti. Po škole odložil tašku a běžel na trénink nebo ven. Tam byli vždycky nějací kamarádi. 

    Přes prázdniny jsem jezdil na letní dětské tábory. Miloval jsem a miluji přírodu. A letní tábory splňovaly to, co jsem měl rád. Kolem sebe živo, spousta kamarádů a příroda. 

   V 15 letech jsem začal pracovat se svým prvním dětským oddílem. Tenkrát se tomu říkal \"PIONÝR\". No a v létě jsem dělal praktikanta na táborech. Vymýšlel jsem a pořádal hry pro děti, aby měly na tábory stejně krásné vzpomínky jako já. V 19 letech jsem se seznámil s bojovým uměním KARATE-DO. Dnes jsem držitel mistrovského pásu a vyučuji karate a sebeobranu pro děti i dospělé.

   Ve svém životě jsem spojil vše co mne baví. Práci s dětmi, sport a přírodu. Přes školní rok jsem s dětmi v tělocvičně, občas vyjedeme na nějaký víkend do přírody a v létě pořádáme letní dětské tábory. 

   Proč ŠKOLIČKA ŠTĚSTÍ? Protože ŠTĚSTÍ  je žít život jaký si přejeme! Jen mnohdy nevíme, jak na to. Přitom je to velmi jednoduché. Rozdávej úsměv, vrátí se Ti úsměv. Rozdávej Lásku vrátí se Ti láska. Rozdávej ŠTĚSTÍ, vrátí se Ti ŠTĚSTÍ. A jedna rada navíc: \"Peníze ještě nikoho šťastným neudělaly!\"

Ranní rozcvička

Každá vědomost a dovednost je jen pro Tvé dobro. Bojová umění necvičím proto, abych někomu ublížil.  Bojová umění cvičím, abych mohl pomoci, kdyby to bylo zapotřebí. Navíc pravidelný pohyb a předávat dětem to, co umím, MNE NAPLŇUJE ŠTĚSTÍM

přehrát video